חלונות אלומיניום וסגירת מרפסת

חלונות אלומיניום

ישנם סוגים רבים של חלונות אלומיניום, כמו חלונות הזזה, חלונות עם פתיחת ציר, חלונות זכוכית ועוד, זאת בהתאם לצורך, למראה הבית או המשרד ובהתאם למחיר שרוצים להשקיע.
חלונות אלומיניום מאופיינים בעיצוב חדשני ומסוגנן, עם מסגרות אלומיניום הניתנות להחלפה ובצבעים רבים ומובלטים, להענקת סגנון מיוחד ודומיננטי.
היתרון של חלונות אלומיניום בהזזה הוא בעיקר בכניסה מרובה של אור ואוויר דרכם, כמו כן הם חוסכים במקום, על כן רבים בוחרים בחלונות אלו לעומת אחרים.
מחירי חלונות האלומיניום יכולים לנוע בטווח רחב של מחירים, זאת בהתאם לגודל החלון, עובי הזכוכית, הצבע הנבחר, לעיצוב מסגרת החלון ואף להובלה של החלון.
כאשר מתקינים חלונות אלומיניום יש לבחור בקפידה את בעל המקצוע המתקין, שיעשה שימוש בחומרים איכותיים ושעבודתו תהיה מקצועית ומהימנה, על מנת שהחלון יחזיק לאורך זמן רב ויראה חדש גם כעבור מספר שנים.
חלונות אלומיניום מתאפיינים במחיר זול יחסית לחלונות אחרים, אך יחד עם זאת לעיתים כדאי לשלם מעט יותר ולקבל אחריות מקיפה למקרה של פגיעה כתוצאה ממזג האוויר, שחיקה או ונדליזם.

סגירת מרפסת

סגירת מרפסת הינה האפשרות לסגור מרפסת קיימת במקרים בהם יש צורך לכך, כמו מניעת כניסה של גשמים, או לפי בחירה לעיצוב או שדרוג מראה הבית.
ישנם סוגים שונים של סגירת מרפסת, לפי צורך או בחירה, כגון: סגירות חלונות, רשתות, פרגולות ועוד, לכל סגירה יש דרך מסוימת לביצוע ובמחיר משתנה.
כאשר מבקשים לבצע סגירת מרפסת יש צורך לבדוק האם נדרש היתר בניה לתהליך, דבר אשר עשוי להשתנות בין ערים או מועצות אזוריות שונות.
בעבר, סגירת מרפסות הייתה כרוכה בתהליך בירוקרטי וקבלת אישורים והיתרים רבים אך היום בזכות רפורמה שנעשתה, ישנה הקלה רבה בתנאים לסגירת מרפסות.
כאשר עושים שיפוץ בבית ורוצים בין היתר לבצע סגירת מרפסת, יש לתכנן את המלאכה לפי עיצוב הבית הכולל ולעצב בהתאם את המרפסת עם חומרים וצבעים שיתאימו למראה הכולל. מומלץ לבצע איטום בהתזה במידה ונדרש.
סגירת מרפסות נעשית לרוב באמצעות חומר האלומיניום, מכיוון שחומר זה הוא חזק ויציב ומחזיק מעמד לאורך שנים ארוכות והוא אף נוח וקל יותר לעבודה.