פרגולות אלומיניום ואלומיניום

פרגולות אלומיניום

פרגולות אלומיניום מתייחסות למתקני גינה או חצר אשר משמשים לסוכך ולהגן מפני השמש בעיקר, אך מתקנים אלה משמשים גם כפינת ישיבה נעימה ומעוצבת ולנוי.
פרגולות מאלומיניום מעוצבות באופן חדשני ויוקרתי, במגוון סגנונות והן ניתנות להזמנה בצבעים רבים על פי בחירה, להתאמה מקסימלית עם עיצוב הבית או החצר.
פרגולות אלומיניום מעניקות פיתרון אידיאלי ופרקטי לשמירה מפני מזג האוויר, גם במצבים של גשם או ברד וגם בשמש, פרגולות האלומיניום מספקות הגנה אופטימלית.
פרגולות אלומיניום מאופיינות בעיצוב מודרני, חדשני ומקורי, ברמת גימור גבוהה, פרגולות אלו מעניקים פתרונות הצללה לצד יופי וסטייל.
היתרון של פרגולות אלומיניום הוא בעיקר החוזק שלהן, פרגולות אלו עמידות מפני נזקי מזג האוויר, בלאי טבעי או נזקים הנגרמים על ידי בעלי חיים, פרגולות אלו מחזיקות מעמד לאורך שנים רבות.
כיום פרגולות אלומיניום הן לרוב פרגולות חשמליות ולא ידניות, זאת בעיקר בגלל רמת הנוחות של פרגולות אלו, אשר מאפשרות שליטה מרחוק, ללא התערבות ידנית או הפעלת כוח. ניתן למצוא קבלני איטום במרכז לעזרה.

אלומיניום

אלומיניום הוא סוג של מתכת, מהשכיחות ביותר מחומרי כדור הארץ, האלומיניום נחשב למתכת קלה והוא בעל מגוון רחב של שימושים בתעשייה כמו חלונות, דלתות, מבנים, ברזים, ידיות ועוד.
אחד היתרונות הבולטים של אלומיניום הוא שאלומיניום הוא מתכת קלה ועל כן הוא נוח לשימוש ולעבודה, מסיבה זו גם ניתן לעצב את האלומיניום במגוון רחב של עיצובים.
אלומיניום משמש בעיקר באזורי תעשיה, לבנייני משרדים, פרגולות, פטיו וכדומה ומאופיין בעיצוב מודרני, פשוט ונקי.
הדרישה לאלומיניום היא בעיקר למסגרות של דלתות וחלונות, ששכיחותם רבה בגלל אפשרויות העיצוב המגוונות למסגרות אלה.
אלומיניום נחשב לחומר זול ועל כן יש בו שימוש רב בתעשיות שונות, כמו התעשיה הצבאית, תעשית האוכל, תעשיית הבנייה, תעשיית המכוניות ועוד.
בגלל חשיבותו של האלומיניום בתעשיה, מיוצרים כמויות גדולות של אלומיניום מדי שנה, כמו כן זהו החומר ההמוחזר ביותר.
יתרון בולט של האלומיניום הוא בעיקר באופן בו החומר מתחבר ומשתלב עם חומרים אחרים, על כן קל מאד לשלב את האלומיניום עם תוצרים וחלקים רבים ובאותו אופן גם לעצב איתו.