רטיבות בקיר איך לטפל נכון?

הבחנתם בסימנים מוזרים על אחד מהקירות בבית? בסבירות גבוהה מדובר על רטיבות שהתחילה לתת את אותותיה. על מנת שתוכלו לטפל בה כמו שצריך יהיה עליכם להכיר את השלבים השונים. לרוב על מנת שיהיה אפשר לטפל ברטיבות בצורה נכונה תצטרכו להזמין איש מקצוע. אך גם כאשר מזמינים אינסטלטור לצורך איתור ותיקון רטיבות בקירות, מוטב כי תכירו את החוקים הנדרשים. בסופו של יום המפתח להצלחה טמון בפעולות השונות שאותן תנקטו בזמן אמת. אם תעשו את הפעולות הנכונות תמצאו את עצמכם מעלימים את הרטיבות בקירות כלא הייתה.

 

לא מחכים שהמצב יצא משליטה

לא מעט מהאנשים שרואים סימני רטיבות על הקיר נוטים לקחת את הזמן. אך תבינו כי שעון החול מתחיל להיגמר, והאחריות שלכם תהיה לפעול במהרה. לכן השלב הראשון בהתמודדות נכונה עם רטיבות היא לא לחכות יותר מידיי. הזמינו בהקדם איש מקצוע על מנת שיאבחן את המצב מקרוב, ויסביר לכם בדיוק מה קורה. הרי אתם עם הידע הדל שלכם בעולם הזה לא תוכלו לעשות פעולות שיצילו את המצב.

 

איתור מקור הרטיבות – שלב קריטי

הכי קל מבחינתו של איש המקצוע זה להרוס את הריצוף ולחפש אחר מקור הרטיבות. אך כיום איתור רטיבות בקירות הבית יכול להתבצע בצורה קצת יתר זהירה. ישנו מכשור מתקדם שאמור לספק את תמונת המצב בשלמותה. האיתור של הרטיבות הוא קריטי על מנת שיהיה אפשר לגשת בדיוק אל האזור הבעייתי. המטרה היא שלא תמצאו את עצמכם במצב שבו המצב כולו יצא משליטה. גם כאשר מתמודדים עם רטיבות מאחורי אחד מקירות הבית ניתן לעשות זאת בצורה מושכלת.

 

תיקון מקצועי וייבוש יסודי

בשלב האחרון יהיה צורך לתקן את מקור הרטיבות וגם לייבש את הרצפה ביסודיות. התיקון של מקור הרטיבות נועד על מנת למנוע מהרטיבות לחזור על עצמה. הרי רטיבות לא מופיעה סתם ככה, ככל הנראה היא מגיעה בגלל הימצאותה של נזילה. אחרי שמתקנים את הסיבה לרטיבות, צריך לבצע ייבוש סומסום ביסודיות. הייבוש של המצע מתחת לרצפה יגרום לכך שלא תמצאו את עצמכם מתמודדים עם בעיות נוספות בעתיד הקרוב או הרחוק.

איך לקדם את העסק לבד?

אחת השאלות הגדולות ביותר שעסקים שואלים את עצמם היא כיצד לקדם את המוצר או השירות שלהם. ישנן דרכים רבות לעשות זאת, אך אחת היעילות ביותר

קרא עוד »

אל תעצרו כאן

יש עוד מה לגלות

טיפול בגלי הלם

טיפול בגלי הלם הוא סוג של טיפול בכאב כרוני. הוא משמש גם בטיפול במחלות אחרות כמו פלנטר פאסייטיס, דלקת מפרקים ניוונית ומצבים דלקתיים אחרים. טיפול

קרא עוד »