כלים לניהול המשק חלק 1

1. טרקטור
בואו נודה בזה, קשה לנהל משק בלי טרקטור. אם יש לך חווה ממש קטנה, אתה צריך להסתכל על טרקטורים תת קומפקטיים.

אם זה לא יחתוך את זה אז אני ממליץ להתחיל במשהו שהוא דיזל עם כ -50 כוחות סוס. אם אתה יכול להשיג אחד עם הנעה ארבע גלגלים אז זה אפילו טוב יותר, אך ייתכן שלא יהיה צורך, תלוי ברכוש שלך.

אני משתמש באופן אישי בפורד 3910 לטרקטור הראשי שלי בחווה עם כ 50 דונם. זה לא חדש אבל אני מאוד מרוצה מזה.

אני משתמש בו לדברים כמו הוצאת שיחים, העברת שבבי עץ ולכלוך עם מטעון הקצה, העברת לול תרנגולות נייד, הובלות מים של מים והאכלה בעזרת מזלגות משטחים, פילוס אזורים עם להב ארגז ותיקון בעיות ניקוז עם תת קרקע. .

עיין במאמר זה על הטרקטור הטוב ביותר לחווה קטנה שיעזור לך להבין בדיוק מה אתה צריך.

 

2. טנדר
קשה מאוד לחוות ללא טנדר. אתה יכול להשתמש בו לדברים כמו איסוף עצים, משיכת נגררים, נשיאת חציר ואפילו התניידות בחווה.

הוצאתי 2,000 דולר על המשאית החקלאית הראשונה שלי. זה לא היה הדבר הכי יפה בעולם אבל זה עשה את העבודה. תמיד תוכלו להתחיל במשהו זול ולשדרג אחר כך.
מה ההבדל בין עוסק פטור לעוסק מורשה?

הקמת עסק כרוכה במגוון החלטות, אחת מהן היא בחירת סוג הרישום הנכון לפעילות העסקית שלכם. ייתכן שאתם שוקלים להפוך לעוסק פטור או לעוסק מורשה, כאשר לכל אחד מהם יש את הכללים שלו, במיוחד בכל הנוגע לחובות מע"מ. בחירה זו משפיעה באופן משמעותי על אופן הטיפול במיסים, ההתמודדות עם ניירת ולבסוף, האופן שבו העסק שלכם מוכר מבחינה משפטית. בין אם אתם נוטים לפשטות של מעמד עוסק פטור או שוקלים את היכולות הרחבות יותר של עוסק מורשה, הבנת הניואנסים בין השניים היא קריטית.

קרא עוד »
מדוע חוזה עבודה חיוני לפרילנסרים?

עבודה כפרילנסר היא מצב עבודה שבו יחידים מציעים את כישוריהם ושירותיהם ללקוחות שונים במקום להיות מועסקים על ידי חברה אחת. הסדר עבודה גמיש זה מאפשר לפרילנסרים לעבוד על מספר פרויקטים עבור לקוחות שונים, לעתים קרובות מרחוק. המשיכה בעבודה כפרילנסר טמונה בגמישות שלה.

קרא עוד »
מהפכה בהרפתקאות הרכיבה שלך: לשחרר את הכוח של מנשא אופניים לשלושה זוגות

כשזה מגיע להרפתקאות רכיבה על אופניים, הציוד הנכון יכול לעשות את כל ההבדל. בין אם אתה רוכב אופניים מקצועי או חובב מזדמן, מנשא אופניים שיכול להכיל שלושה זוגות יכול באמת לחולל מהפכה בחוויית הרכיבה שלך. לא רק שהוא מספק מקום רב לאופניים מרובים, אלא הוא גם מציע מגוון יתרונות שישפרו את הרפתקאות הרכיבה שלך בדרכים שלא חשבתם שאפשרות.

קרא עוד »
מיטות קומותיים במבצע – מה חשוב לדעת לפני קנייה

האם אתה מחפש את מיטת הקומותיים המושלמת עבור הילדים שלך? אל תחפש עוד! חיפשנו את השוק כדי להביא לכם את מיטות הקומותיים הטובות ביותר במבצע היום. בין אם יש לך מקום מוגבל או פשוט רוצה להוסיף נופך של כיף לחדר השינה של הילדים שלך, מיטות קומותיים הן הבחירה האידיאלית. המשך לקרוא כדי לגלות עוד על המבצעים המדהימים הזמינים וכיצד לבחור את מיטת הקומותיים המושלמת לצרכים שלך.

קרא עוד »
אל תעצרו כאן
יש עוד מה לגלות
טיפול בגלי הלם

טיפול בגלי הלם הוא סוג של טיפול בכאב כרוני. הוא משמש גם בטיפול במחלות אחרות כמו פלנטר פאסייטיס, דלקת מפרקים ניוונית ומצבים דלקתיים אחרים. טיפול

קרא עוד »
היתרונות בצרכות

בתור צרכנים הדבר האחרון שאנחנו הוא סבלניים החכמים בינונו מאוד חכמים ומבינים שקנייה לא עושים מדחף אלא מרצון וצורך ביננו יש גם צרכנים טיפשים שקונ ים בגלל פרסומות שראו או מודעה אבל לא באמת מבינים שזה השפיע עליהם חות משלושת ההסברים הללו יש עוד מגוון צרכנים

קרא עוד »
השוואת קרנות פנסיה

בחלק זה ננסה להשוות את קרנות הפנסיה בישראל מביצועיהן, הסיכון והעלות שלהן. נתחיל בהיכרות קצרה עם קרנות הפנסיה בישראל. קרנות פנסיה בישראל קרנות פנסיה הן

קרא עוד »