כלים לניהול המשק חלק 3. בוש הוג אם יש לך חווה גדולה יותר עם מרעה או חצר גדולה, ייתכן שתצטרך חזיר שיח. אני משתמש בחזיר השיח שלי כאשר אני מפיל את המברשת, חוקר אזורים חדשים ועוזר בפינוי אזורים לגדר חדשה. חזיר השיח שלי הוא חיבור אחורי של 3 מטר לטרמפ רחב. אני אוהב סוג זה של חזיר שיח כי אני יכול להרים אותו ולהוריד אותו בכל פעם שאני צריך. 6. מעמיס חזית לטרקטור שלי יש מעמיס קדמי וזה יהיה קשה לחיות בלעדיו. אני משתמש בו לסחיבה סביב סלעים ואדמה ברחבי החווה, כמו גם שבבי עץ לגינה שלנו. זה נהדר להשתמש גם בהובלת דברים מסביב שאליו היית צריך עגלה. 7. מזלגות מזרן יש לי מזלגות שמתחברים למעמיס הקדמי שלי והם עוזרים לי מאוד בחווה שלי. אני משתמש בהם בעיקר לסחיבת הזנות ומים מסביב לחווה שלי, אך הם יכולים לשמש גם להובלת בולי עץ, עמודי גדר, מברשת ועצי הסקה. אתה יכול גם לשים עליהם מזרן ולהשתמש בהם כדי לגרור כל דבר אחר סביב החווה שלך שאינך רוצה לחבר לו עגלה. עיין במאמר זה על מהדק הטוב ביותר במזלגות המזרן כדי לעזור לך לבחור כמה עבור הטרקטור שלך או החלקה. אם אין לך מעמיס קדמי, אתה יכול גם להשיג מזלגות משטחים שמתחברים לטרמפ 3 הנקודות שלך. עיין במאמר זה במזלגות המזרן הטובות ביותר אם אתה זקוק לסוג זה במקום זאת. 8. מחפר פוסט חור חפירת חורי מוטות בגדר ביד היא עבודה קשה. אם אתה מתכוון להתקין כל סוג של גידור קבוע בחווה שלך, אני ממליץ בחום להשיג מקדחת חור של שלוש נקודות. זה יחסוך לכם אינספור שעות עבודה קשה יחד עם הגב בתהליך. 9. להב תיבה להב תיבה הוא ציוד סופר תכליתי שיכול לשמש ליישור. הרבה אנשים משתמשים בהם כדי ליישר את שבילי הגישה, אבל הם יכולים לשמש הרבה יותר מזה. אתה יכול להשתמש בהם כדי ליצור שבילים, ליישר את החצר שלך, ליישר שטחים לבניינים חדשים ואפילו ליישר את הגינה שלך. 10. עגלת היי גם אם אתה לא סוחב חציר סביב החווה שלך, עגלת חציר יכולה להיות שימושית באמת. תחשוב על זה כמו מיטה של ​​משאית אבל הרבה יותר גדול. אתה יכול להשתמש בו כדי לגרור כל מיני כלים וציוד מסביב לחווה שלך ואפשר אפילו לנסוע עליה בחציר בסתיו.

מה ההבדל בין עוסק פטור לעוסק מורשה?

הקמת עסק כרוכה במגוון החלטות, אחת מהן היא בחירת סוג הרישום הנכון לפעילות העסקית שלכם. ייתכן שאתם שוקלים להפוך לעוסק פטור או לעוסק מורשה, כאשר לכל אחד מהם יש את הכללים שלו, במיוחד בכל הנוגע לחובות מע"מ. בחירה זו משפיעה באופן משמעותי על אופן הטיפול במיסים, ההתמודדות עם ניירת ולבסוף, האופן שבו העסק שלכם מוכר מבחינה משפטית. בין אם אתם נוטים לפשטות של מעמד עוסק פטור או שוקלים את היכולות הרחבות יותר של עוסק מורשה, הבנת הניואנסים בין השניים היא קריטית.

קרא עוד »
מדוע חוזה עבודה חיוני לפרילנסרים?

עבודה כפרילנסר היא מצב עבודה שבו יחידים מציעים את כישוריהם ושירותיהם ללקוחות שונים במקום להיות מועסקים על ידי חברה אחת. הסדר עבודה גמיש זה מאפשר לפרילנסרים לעבוד על מספר פרויקטים עבור לקוחות שונים, לעתים קרובות מרחוק. המשיכה בעבודה כפרילנסר טמונה בגמישות שלה.

קרא עוד »
מהפכה בהרפתקאות הרכיבה שלך: לשחרר את הכוח של מנשא אופניים לשלושה זוגות

כשזה מגיע להרפתקאות רכיבה על אופניים, הציוד הנכון יכול לעשות את כל ההבדל. בין אם אתה רוכב אופניים מקצועי או חובב מזדמן, מנשא אופניים שיכול להכיל שלושה זוגות יכול באמת לחולל מהפכה בחוויית הרכיבה שלך. לא רק שהוא מספק מקום רב לאופניים מרובים, אלא הוא גם מציע מגוון יתרונות שישפרו את הרפתקאות הרכיבה שלך בדרכים שלא חשבתם שאפשרות.

קרא עוד »
מיטות קומותיים במבצע – מה חשוב לדעת לפני קנייה

האם אתה מחפש את מיטת הקומותיים המושלמת עבור הילדים שלך? אל תחפש עוד! חיפשנו את השוק כדי להביא לכם את מיטות הקומותיים הטובות ביותר במבצע היום. בין אם יש לך מקום מוגבל או פשוט רוצה להוסיף נופך של כיף לחדר השינה של הילדים שלך, מיטות קומותיים הן הבחירה האידיאלית. המשך לקרוא כדי לגלות עוד על המבצעים המדהימים הזמינים וכיצד לבחור את מיטת הקומותיים המושלמת לצרכים שלך.

קרא עוד »
אל תעצרו כאן
יש עוד מה לגלות
כללי צרכנות

אנחנו ניתן לכם דעות והצעות שונות בתחום הצרכנות כדי שתוכלו להמשיך בקנייה בטוחה ולהיות צרכנים חכמים בדרך , ההצעה הראשונה היא תמיד לבדוק את מה שאתם קונים אצל חבריןם או אחרים אולי המוצר שאתם רוצים לא באמת יוכל להתאים לכם זה שהוא נראה נכון ומתאים לא אומר שהוא באמת מתאים ואת זה תצטרכו לבדוק עם אחד החברים שלכם או מישו שאתם יודעים שמשתמש במוצר ויוכל לענות על השאלות שלכם

קרא עוד »