טיפול בגלי הלם

טיפול בגלי הלם הוא סוג של טיפול בכאב כרוני. הוא משמש גם בטיפול במחלות אחרות כמו פלנטר פאסייטיס, דלקת מפרקים ניוונית ומצבים דלקתיים אחרים.

טיפול בגלי הלם קיים מאז שנות ה-60, אך הוא הפך לפופולרי רק לאחרונה בקרב אנשים שרוצים להימנע מניתוח או פרוצדורות פולשניות.

 

העיקרון מאחורי טיפול בגלי הלם

המרכז לטיפול בגלי הלם מסביר שהעיקרון מאחורי טיפול בגלי הלם הוא שהוא שולח גלים דרך הרקמה שהם חזקים מספיק כדי לשבור רקמת צלקת ולעורר תאים לייצר קולגן, שיכול לעזור בריפוי מפרקים פגומים.

טיפול בגלי הלם הוא סוג של פיזיותרפיה המשמשת לטיפול במצבי שריר-שלד שונים. זה הוכח כטיפול יעיל לכאבים ונוקשים כרוניים בגב, בצוואר ובכתפיים.

התהליך מתחיל בכך שהמטפל מורחת כרית ג'ל על אזור הדאגה. לאחר מכן, מכשיר ידני מספק גלי קול בתדר גבוה דרך רקמת הגוף. גלי הקול גורמים לפיצוצים קטנים ברקמות השריר אשר עוזרים לשחרר שרירים תפוסים ולהמריץ את זרימת הדם לשיפור הריפוי.

התהליך אורך כ-20 דקות וניתן לבצעו בכל מקום שיש בו גישה לחשמל.

טיפול בגלי הלם הוא הליך רפואי המשתמש בגלי קול כדי לטפל בכאב או בנפיחות.

טיפול בגלי הלם הוא הליך רפואי המשתמש בגלי קול כדי לטפל בכאב או בנפיחות. הוא משמש לעתים קרובות לטיפול בכאב כרוני, כגון כאבי גב וצוואר, או לטיפול בפציעות חריפות כמו שברים ונקעים.

 

האם ניתן לשלב כמה טיפולים?

ניתן להשתמש בטיפול בגלי הלם בפני עצמו או בשילוב עם טיפולים אחרים, כגון תרופות ופיזיותרפיה.

המטופל שוכב על שולחן בזמן שהרופא עומד מעליהם עם מכשיר מתמר אקוסטי הפולט גלי הלם. לאחר מכן מכוונים גלי ההלם לאזור בו יש כאב או נפיחות.

מכשיר המתמר נראה כמו מכשיר אולטרסאונד אבל אין לו מסך תצוגה כי הוא לא פולט שום אולטרסאונד

טיפול בגלי הלם הוא סוג של פיזיותרפיה המשתמשת בגלי קול כדי לעורר את תגובת הריפוי הטבעית של הגוף.

לטיפול בגלי הלם יש מספר יתרונות והוא אחד הטיפולים המועדפים ביותר על אנשים רבים. אחד היתרונות הוא שזה לא גורם לכאב. למעשה, ניתן ליישם אותו על אנשים שאלרגיים לתרופות מסוימות וכאלה שאינם יכולים לקחת משככי כאבים. יש לו גם השפעה מיידית על השרירים, מה שמסייע בהפחתת כאבים ונוקשות במפרקים. יתר על כן, זה גם עוזר בטיפול במצבים כרוניים כמו דלקת פרקים, דלקת גידים ותסמונת התעלה הקרפלית.

טיפול בגלי הלם הוא טכניקה המשתמשת בגלי קול לטיפול ברקמה ובעצם.

טיפול בגלי הלם היא שיטת טיפול המשתמשת בגלי קול על מנת לפרק את הרקמה והעצם באזור. זה ידוע גם כטיפול "גלי הלם" או "אולטראסוני".

התהליך כולל מיקוד אלומה אקוסטית בעלת אנרגיה גבוהה באזור הבעייתי, היוצרת סדרה של גלי לחץ המועברים לתוך הגוף. הגלים מרעידים את התאים, מה שמוביל להגברת זרימת הדם ולשיפור הריפוי.

הוא משמש בדרך כלל לטיפול בכאב כרוני, אך ניתן להשתמש בו גם לטיפול בבעיות מסוימות כגון דלקת גידים, תסמונת התעלה הקרפלית או פלנטר פאסייטיס.

 

איך לקדם את העסק לבד?

אחת השאלות הגדולות ביותר שעסקים שואלים את עצמם היא כיצד לקדם את המוצר או השירות שלהם. ישנן דרכים רבות לעשות זאת, אך אחת היעילות ביותר

קרא עוד »

אל תעצרו כאן

יש עוד מה לגלות